První myšlenka, že nás hlídají, andělé, vznikla, z tak vážných situací, jako jsou například vážná nehoda, klinická smrt, záchrana před teroristickým útokem a podobně. Lidé, kteří o těchto situacích mluví, často vzpomínají, že jim pomohli již mrtví příbuzní nebo dokonce děti, které se nikdy nenarodily.

Andělé mezi námi

Tyto bytosti častokrát vídají lidé, kteří se věnují povolání, kde se často setkávají se smrtí – například zdravotnický personál. Dle nich anděl nevypadá přesně tak, jak je známe – jako osoba s křídly, ale kolikrát to může být i normální postava či zvíře na oblaku.

Andělské příběhy

Tři dny v poušti

Teprve tříletá Stephanie byla unesena v Arizoně, když ji matka nechala na pár minut v autě. Když už případ vypadal beznadějně, našel malou holčičku lovec uprostřed arizonské pouště. I navzdory nepříznivým klimatickým podmínkám se dívence vůbec nic nestalo. Lékaři odhadovali, že po třech dnech, které v poušti prožila bude na pokraji smrti. Dívenka má ale vysvětlení toho, proč je v naprostém pořádku. Viděla totiž v poušti malou holčičku, která tam byla celou dobu s ní a neustále ji utěšovala, ať se nebojí a vedla ji z pouště ven. Několik let po této události se Stephanie narodila sestřička Jessica. Stephanie v ní ihned poznala onu dívenku, která ji v poušti zachránila. Byl to její anděl.

Požár letadla

Když měl manželský pár nastoupit do malého letadla, dostal několik varovných signálů. Nedbali na ně a stejně nastoupili. Muž dokonce letadlo pilotoval. Krátce potom, co, vyletěli, se zhoršily podnebné podmínky, letadlo ale zvládlo nouzově přistát. Bohužel, požáru již zabránit nešlo. Muž Terry uvádí, že z plamenů a oblaku kouře ho vyvedla průsvitná ruka, kterou viděla i jeho manželka. V okolí samozřejmě žádný člověk nebyl a manželé se museli nějak dostat k lidem pro pomoc. Dostali se do nemocnice, bohužel žena Natanielle na krátkou chvíli prožila klinickou smrt. Viděla svou babičku a svého ještě nenarozeného syna Nathaniela. Naštěstí ještě nebyl její čas a pár se z tohoto „prokletí“ dostal.

Sdílejte prosím!