Žila jsem v domě, který je vzadu za velkým prostorem, kde jsou turistické stezky. Spousta běžců a lidí, kteří chodí na procházky se svými psi.

Každou noc jsem měla strašidelný sen, že do mého pokoje vešla stará dáma a snažila se mě dostat ven. Sen mě probudil a necítila jsem se zrovna nejlíp, takže jsem si dala vodu a vypnula ventilátor, protože tu najednou byla zima. Potom jsem znovu usnula.Vrátila jsem se zpátky do stejného snu s tou starou paní, která přišla do mého pokoje a klidně říkala: „Musíš teď jít ven.“ Řekla jsem jí, že nikam nejdu, že je příliš chladno. Znovu jsem se probudila a můj ventilátor byl zapnutý. Myslela jsem si, že jsem si jen myslela, že jsem ho vypnula. Tak jsem ho vypla znova a ujistila se, že je opravdu vypnutý.

Tentokrát jsem měla stejně přesný sen, s tou výjimkou, že žena byla mnohem starší a vypadala opravdu vzrušená. Křičela: „Jdi ven! MUSÍŠ jít ven!“ Vstala jsem ve snu a následovala ji na chodbu. Když jsem se dostala na chodbu, nebyla tam a pak jsem se probudila a já jsem vlastně stála na té posrané chodbě. Nikdy předtím jsem ve spánku nechodila. Také můj ventilátor byl zapnutý, když jsem se zase vrátila do mého pokoje..V tomto okamžiku jsem byla dost mimo, takže jsem si dala něco k jídlu a sledovala pár hodin televizi. Šla jsem zpátky do postele kolem 5 nebo 6 a sen se nevrátil.

Podělaná část toho všeho o pár dní později.. Viděla jsem, že za naším domem jsou policejní auta a když jsem se zeptala mé matky, co se stalo, řekla, že našli starší ženu, o níž před několika dny ohlásili, že je nezvěstná. Musela mít u našeho domu infarkt nebo cévní mozkovou příhodu nebo něco a na cestě našli její tělo. Když jsem potom viděla její fotografii, byla úplně stejná jako žena ve snu.


Sdílejte prosím!